Directie

Debbie Manhaeve
Beleidscoördinator Toerisme Zonnebeke en Passchendaele Museum
Gedelegeerd Bestuurder
051 77 04 41
E debbie.manhaeve@zonnebeke.be

Joachim Jonckheere
Voorzitter Memorial Museum Passchendaele 1917
E joachim.jonckheere@passchendaele.be

Museale werking

Evy Van de Voorde
Conservator / Coördinator collectie
T 051 77 04 41
evy.vandevoorde@passchendaele.be

Simon Augustyn
Deskundige Wetenschappelijke werking
T 051 77 04 41
simon.augustyn@passchendaele.be

Wouter De Witte
Projectmedewerker Digitalisatie
T 051 77 04 41
wouter.dewitte@passchendaele.be

Bart Dewulf
Projectmedewerker themajaar 2023-2024
T 051 77 04 41
bart.dewulf@passchendaele.be

Publiekswerking & Educatie

Lee Ingelbrecht
Deskundige publieksmedewerker en educatie
T 051 77 04 41
E lee.ingelbrecht@passchendaele.be

Communicatie & marketing

Wannes Van Neste
Deskundige communicatie en marketing
T 051 77 04 41
E wannes.vanneste@passchendaele.be

Onthaal en Reservaties

Shirley Beernaert
Teamcoach reservaties en onthaal
T 051 77 04 41
E shirley.beernaert@passchendaele.be – booking@passchendaele.be

Anne-Elysa van Vught
Medewerker reservaties
T 051 77 04 41
E anne-elysa.vanvught@zonnebeke.bebooking@passchendaele.be

Lieveke Bertier
Medewerker onthaal
T 051 77 04 41
E lieveke.bertier@passchendaele.be – info@passchendaele.be

Rudi Deboot
Medewerker onthaal
T 051 77 04 41
E rudi.deboot@passchendaele.be – info@passchendaele.be

Helmut Verhaeghe
Medewerker onthaal
T 051 77 04 41
E helmut.verhaeghe@passchendaele.be – info@passchendaele.be

Financiële dienst

Evelien Lantoine
Financieel medewerker
T 051 77 04 41
E evelien.lantoine@passchendaele.be – finance@passchendaele.be

Michael Vansteenkiste
Financieel medewerker
T 051 77 04 41
E michael.vansteenkiste@passchendaele.be – finance@passchendaele.be

Raad van bestuur

Joachim Jonckheere
Voorzitter

Hannelore Blondeel
Raadslid

Luc Delancker
Raadslid

Johan Leleu
Raadslid

Valerie Leroy
Raadslid

Philippe Rasselle
Raadslid

Paul Vanlerberghe
Raadslid

Andy Veeckman
Raadslid

Daniëlle Welvaert
Raadslid